v košíku nemáte žádné položky

Volné pracovní pozice

Volná pracovní místa

Zahradník, Vedoucí pracovník zahrady v zahradním centru

Hledáme muže na pozici Zahradník, Vedoucí zahradník zahrady pro naše Zahradní centrum www.zahradapocernice.cz

Požadujeme:

Vzdělání v zahradnickém oboru nebo 2 roky praxe v oboru, spolehlivost, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, zájem o sebevzdělávání, snahu učit se nové věci, schopnost řídit menší tým lidí, příjemné vystupování.

Nabízíme:

Práci v dynamické, rychle se rozvíjející firmě s mladým, přátelským kolektivem. Firemní výhody, odpovídající finanční ohodncení. Možnost seberealizace.

Náplň práce:

Pracovní náplní je kompletní péče o venkovní část zahradního centra. Vedení menšího týmu lidí. Péče o zákazníky, poradenství, aktivní prodej, objednávání zboží. Podílení se na rozvoji firmy, možnost seberealizace, tvůrčí práce.

Místo pracoviště: U Županských 39, Praha - Horní Počernice   Ukázat mapu

Plat: 21 000 – 32 000 Kč/měsíc
Pracovní poměr:  práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo (na dobu neurčitou)
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyky: čeština (výborná)
Benefity: flexibilní začátek/konec pracovní doby, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, zahraniční pracovní cesty, vzdělávací kurzy, školení, možnost delšího neplaceného volna, bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby
Vhodné i pro: osoby bez praxe
Zařazení: zahradník, řemeslné a manuální práce, služby, zemědělství, lesnictví a ekologie

Více informací na telefonní čísle 774 805 022
Řadit podle: Položek na stranu:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.zahradapocernice.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz