O nás

Naše zahradnictví v Horních Počernicích

Zahradní centrum Horní Počernice bylo nově otevřeno v březnu roku 2013 na místě bývalého zahradnictví. Na místě o ploše 9000 m², na východním kraji Prahy, se nám daří provozovat zahradní centrum, které si oblíbili lidé i firmy v širším okolí Horních Počernic, ale i zákazníci, kteří k nám jedou třeba přes celou republiku.
Specializujeme se na dřeviny pro živé ploty, kdy naše nabídka patří v této oblasti k nejširším v celé České republice. Tyto rostliny dokážeme v sezóně dopravit i do druhého dne po celé republice.
Zahradní centrum Horní Počernice se díky profesnímu Sdružení zahradní centra CS za několik let dost změnilo. Je to výsledek naší spolupráce se zahradnickými centry v rámci České republiky, a díky společným zkušenostem se nám daří zlepšovat prostředí pro vaše pohodlné nákupy a zdokonalovat funkčnost a přehlednost prodejny i venkovní zahrady.
V posledních třech letech jsme přistavěli kryté plochy o ploše 700 m², kde zákazníkům nabízíme stále více zahradnických potřeb, farmářských výrobků a dekorací. Vrcholem sezóny je vánoční prodejní výstava plná nových trendů, nekonečné vánoční inspirace a díky našim šikovným floristkám i neskutečných aranžérských dekorací.
Naší snahou vždy bude vytvořit místo plné inspirace a nápadů s osobním přístupem a odborným poradenstvím.
Nejaktuálnější dění můžete sledovat na našem FB profilu, ale lepší bude, když se přijdete přesvědčit sami na vlastní oči.


Budeme se těšit na Vaši návštěvu v našem Zahradní centru Horní Počernice.

Co nabízíme

V našem zahradním centru najdete přesně to, co od zahradního centra očekáváte, ale i to co nečekáte :)

Jehličnaté dřeviny

Jehličnaté

Nabízíme jehličnaté dřeviny v mnoha druzích a velikostech. Jak menší, levnější rostliny, tak již vzrostlé několikametrové stromy. Najdete jich u nás mnoho, ať už domácích či dovozových druhů.

Dřeviny na živé ploty

Dřeviny pro živé ploty

Nabízíme širokou nabídku dřevin na živé ploty, V nabídce najdete například thuje, tisy, buxusy, habry, ptačí zoby, bobkovišně, blýskavky, cypřišky a cypřišovce a další ve velikostech od 20cm do 300cm. Nabízíme již vzrostlé dřeviny, které vám vytvoří dokonalé soukromí v zeleni.

Listnaté keře

Listnaté keře

Listnaté keře nabízíme od menších velikostí až po narostlé rostliny, které již budou bohatě kvést. Najdete u nás široký sortiment jak známých, tak méně častých druhů.

Trvalky

Trvalky

V našem sortimentu také najdete širokou nabídku trvalek vhodných do každého prostředí, ať již kvetoucích či nekvetoucích, , skalničky pro skalky a jiná suchá místa, okrasné trávy, ale i velmi oblíbené bambusy.

Bylinky a zelené koření

Bylinky a zelené koření

Bylinky a zelené koření je nezbytnou součástí dnešní kuchyně, a proto si v našem zahradním centru vyberete po celý rok z velké nabídky tradičních i netradičních druhů bylinek.

Letničky a balkonové květiny

Letničky a balkónové květiny

Od jara až do podzimu se pro Vás snažíme mít nekonečný a pestrý výběr kvetoucích sezónních rostlin,a to od petrklíču na jaře po listopadky na podzim. Po celý rok nabízíme sezónní rostliny vč. Oblíbených pokojových rostlin (v létě).

Tvarované dřeviny

Tvarované dřeviny

Široká nabídka tvarovaných dřevin v různých velikostech, výškách i tvarech. Od koulí, jehlanů a kostek, až po pompony a spirály.

 

Ovocné rostiny

Ovocné dřeviny

Celoročně nabízíme prodej kontejnerovaných ovocných stromků, včetně prodeje drobného i alternativního ovoce.

Růže

Růže

Růže se vracejí opět na naše zahrádky, díky jejich dlouhé době květu a nepřebernému množství barev, proto i my Vám v našem zahradním centru nabízíme růže. Nejdete u nás jak klasické odrůdy tak licenční druhy.

Vzrostlé stromy

Vzrostlé stromy

Jehličnaté i listnaté stromy ve velikostech od 150 do 500 cm, které vám rádi dopravíme až domů, popřípadě i zasadíme.

Popínavé rostliny

Popínavé

Popínavé, pnoucí, ovíjivé a všechny rostliny co rády šplhají do výšek. Bohatě kvetoucí nebo okrasné listem, to vše najdete v naší nabídce.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace