O nás

Naše zahradnictví v Horních Počernicích

Zahradní centrum Horní Počernice bylo nově otevřeno v březnu roku 2013 na místě bývalého zahradnictví. Na místě o ploše 9000 m² na východním kraji Prahy se nám daří provozovat zahradní centrum, které si oblíbili lidé i firmy v širším okolí Horních Počernic, ale i zákazníci, kteří k nám jedou třeba přes celou republiku.
Specializujeme se na dřeviny pro živé ploty, kdy naše nabídka patří v této oblasti k nejširším v celé České republice. Tyto rostliny dokážeme v sezóně dopravit i do druhého dne po celé republice.
Zahradní centrum Horní Počernice se díky profesnímu Sdružení zahradní centra CS za několik let dost změnilo. Je to výsledek naší spolupráce se zahradnickými centry v rámci České republiky, díky společným zkušenostem se nám daří zlepšovat prostředí pro vaše pohodlné nákupy a zdokonalovat funkčnost a přehlednost prodejny a venkovní zahrady.
V posledních třech letech jsme přistavěli kryté plochy o ploše 700 m², kde zákazníkům nabízíme stále více zahradnických potřeb, farmářských výrobků a dekorací.  Vrcholem sezóny je vánoční prodejní výstava plná nových trendů a nekonečné vánoční inspirace.
Naší snahou vždy bude vytvořit místo plné inspirace a nápadů s osobním přístupem a odborným poradenstvím.
Nejaktuálnější dění můžete sledovat na našem FB profilu, ale lepší bude, když se přijdete přesvědčit sami.


Budeme se těšit na Vaši návštěvu v našem Zahradní centru Horní Počernice.

Co nabízíme

Jehličnaté dřeviny

Prodej jehličnatých dřevin - Zahradnictví Praha Horní Počernice

Nabízíme jehličnaté dřeviny v mnoha druzích a velikostech. Jak menší, levnější rostliny, tak již vzrostlé několikametrové stromy. Najdete u nás mnoho druhů Borovice, Smrky, Jedle, Cypřišky, Tisy, Thuje, Jalovce, Modříny, Jinany, Tisovce atd.

Dřeviny na živé ploty

Prodej dřevin na živé ploty - Zahradnictví Praha Horní Počernice

Nabízíme širokou nabídku dřevin na živé ploty, thuje, tisy, buxusy, habry, ptačí zoby, bobkovišně, blýskavky, cypřišky a cypřišovce atd. ve velikostech od 20 cm do 300 cm. Děláme živé ploty na klíč. Nabídka vzrostlých dřevin, které vám již vytvoří dokonalé soukromí v zeleni. 

Listnaté keře

Prodej listnatých keřů v Zahradnictví Praha Horní Počernice

Listnaté keře nabízíme od menších velikostí až po narostlé rostliny, které již budou bohatě kvést. Najdete u nás široký sortiment jak známých, tak méně častých druhů - dřišťál, komule, svída, skalník, brslen, ibišek, hortenzuie, magnolie, tavoly, mochny, vajgélie, tavolníky atd.

Trvalky

Prodej trvalek v zahradnictví Praha Horní Počernice

V našem sortimentu také najdete širokou nabídku trvalek kvetoucích v průběhu celého roku, skalničky pro vaše skalky a suchá místa, okrasné trávy, trvalky do stínu a bambusy.

Bylinky a zelené koření

Prodej bylinek a zeleného koření v Zahradnictví Praha Horní Počernice

Bylinky a zelené koření je nezbytnou součástí dnešní kuchyně, proto si v našem zahradním centru vyberete po celý rok z velké nabídky těchto rostlin, petržel, pažitka, bazalka, rozmarýn, tymián, oregáno, máta, meduňka, mateřídouška, saturejka, medvědí česnek atd.

Letničky a balkonové květiny

Prodej letniček a balkonových květin v Zahradnictví Praha Horní Počernice

Na jaře a začátkem léta u nás najdete nabídku balkonových květin a letniček pro vaše balkony, terasy a parapety. Po celý rok vám nabídneme sezonní kvetoucí rostliny, na jaře petrklíče, sedmikrásky, cibuloviny, v létě pokojové květiny a orchideje a na podziím chryzantémy, vřesy atd.

Tvarované dřeviny

Prodej tvarovaných dřevin v Zahradnictví Praha Horní Počernice

Široká nabídka tvarovaných buxusů, tvarovaných tůjí a cypřišků, koule, kužely, pyramidy, spirály, dále jehličnany pom-pon, koule na kmínku, spirály a vzrostlé i menší zahradní bonsaje.

Stálezelené keře

Prodej stálezelených keřů v Zahradnictví Praha Horní Počernice

 

Brsleny, Cesmíny, Bobkovišně, Buxusy, Zimolezy...

Ovocné rostiny

Prodej ovocných stromů a keřů v Zahradnictví Praha Horní Počernice

V jarních a podzimních měsících pro vás máme nabídku prostokořenných ovocných stromků, jabloně, hrušně, meruňky, broskvoně, švestky, třešně, rybízy, angrešty atd., vše doplněno o celoroční prodej drobného ovoce, maliny, ostružiny, vinná réva, kanadské borůvky, brusinky, kiwi...

Růže

Prodej růží - Zahradnictví Praha Horní Počernice

Růže se vracejí opět na naše zahrádky, díky jejich dlouhé době květu a nepřebernému množství barev, proto i my vám v našem zahradním centru nabízíme růže.

Vzrostlé stromy

Prodej vzrostlých stromů v Zahradnictví Praha Horní Počernice

Jehličnaté i listnaté stromy ve velikostech od 150 do 500 cm, které vám rádi dopravíme až domů popřípadě zasadíme.

Popínavé rostliny

Prodej popínavých rostlin v Zahradnictví Praha Horní Počernice

Popínavé, pnoucí, ovíjivé a všechny rostliny co se rády šplhají do výšek. Bohatě kvetoucí Clematis (plamének), Trubač, Vistárie, Jasmín nebo okrasné listy, Přísavník, Břečťan, Hortenzie, Zimolez, to vše najdete v naší nabídce.

Vodní a bahenní rostliny

Prodej vodních a bahenních rostlin v Zahradnictví Praha Horní Počernice

Součástí našich zahrad jsou také jezírka a různé vodní nádrže, ve kterých jsou nezbytné vodní a pobřežní rostliny. Proto u nás tyto rostliny nesmí chybět, lekníny, kosatce, doutníky, rákosy, sítiny, prustky atd.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace