O nás

Naše zahradnictví v Horních Počernicích

Zahradní centrum Horní Počernice bylo nově otevřeno v březnu roku 2013 na místě bývalého zahradnictví. Na místě o ploše 9000 m², na východním kraji Prahy, se nám daří provozovat zahradní centrum, které si oblíbili lidé i firmy v širším okolí Horních Počernic, ale i zákazníci, kteří k nám jedou třeba přes celou republiku.
Specializujeme se na dřeviny pro živé ploty, kdy naše nabídka patří v této oblasti k nejširším v celé České republice. Tyto rostliny dokážeme v sezóně dopravit i do druhého dne po celé republice.
Zahradní centrum Horní Počernice se díky profesnímu Sdružení zahradní centra CS za několik let dost změnilo. Je to výsledek naší spolupráce se zahradnickými centry v rámci České republiky, a díky společným zkušenostem se nám daří zlepšovat prostředí pro vaše pohodlné nákupy a zdokonalovat funkčnost a přehlednost prodejny i venkovní zahrady.
V posledních třech letech jsme přistavěli kryté plochy o ploše 700 m², kde zákazníkům nabízíme stále více zahradnických potřeb, farmářských výrobků a dekorací. Vrcholem sezóny je vánoční prodejní výstava plná nových trendů, nekonečné vánoční inspirace a díky našim šikovným floristkám i neskutečných aranžérských dekorací.
Naší snahou vždy bude vytvořit místo plné inspirace a nápadů s osobním přístupem a odborným poradenstvím.
Nejaktuálnější dění můžete sledovat na našem FB profilu, ale lepší bude, když se přijdete přesvědčit sami na vlastní oči.


Budeme se těšit na Vaši návštěvu v našem Zahradním centru Horní Počernice.

 

ParkovištěParkovištěVstupDekoraceVína, čajeKuchyněPergolaPergola

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace