Vše o dopravě

Možné způsoby dopravy zboží/rostlin

1) Vlastní doprava - osobní vyzvednutí

Zboží objednané na e-shopu www.zahradapocernice.cz lze osobně vyzvednout u nás v Zahradním centru v Horních Počernicích. Jak se k nám dostanete, naleznete v sekci Kontakty

2) Přepravní služba společnosti DPD a TOPTRANS

V případě zásilky menších rozměrů a do hmotnosti 60 kg využíváme přepravních služeb společnosti DPD. Pokud je hmotnost objednávky větší, přepravuje pro nás zásilky společnost TOPTRANS. Cena za dopravu, pokud nepřesáhne váhu 60 kg, je vyčíslena při objednávce v rámci našeho e-shopu na www.zahradapocernice.cz. Je-li hmotnost zásilky větší, je u produktu uvedena poznámka, zobrazena červenou barvou písma. Zákazníkovi je pak cena dopravy prostřednictvím společnosti TOPTRANS počítána individuálně na základě celkové váhy objednávky a vzdálenosti do místa určení. Informaci o ceně za dopravu obdrží zákazník do svého emailu a následně pak může odsouhlasit svou objednávku.


Pro představu jak se pohybuje cena dopravy TOPTRANS, jsme si pro Vás připravili 2 příklady dopravy do BRNA (200 km). Pro 10 rostlin ve velikosti 80-100 cm a 10 rostlin ve velikosti 175-200 cm.
a) objednávka 10 ks Thuja Smaragd 80-100 cm
Váha zásilky 100 kg, vzdálenost je cca 200 km, cena za dopravu vychází 1050,- , doručení následující pracovní den od odeslání.
b) objednávka 10 ks Thuja Smaragd 175-200 cm
Váha zásilky 300 kg, vzdálenost cca 200 km, cena za dopravu vychází 2275,- , doručení následující pracovní den od odeslání.
Lze samozřejmě také využít dopravy naší společnosti, tedy Zahradního centra Horní Počernice, viz bod č.3.

3) Doprava Zahradního centra Horní Počernice

Doprava naším vozem 
16,-/km (do 30 km od Zahradního centra) počítána cesta tam a zpět
14,-km (nad 30 km od Zahradního centra) počítána cesta tam a zpět 

Zajišťujeme pro vás také vlastní dopravu větších rostlin a potřeb po celé ČR, stanovení ceny za naši dopravu je vždy individuální, na základě množství produktů a vzdálenosti. 
Doprava do níže uvedených lokalit paušálně 300 Kč/ dodávkový automobil (max 1,3t.). V případě nutnosti druhého pracovníka příplatek 150 Kč.
Běchovice, Černý Most, Dolní Počernice, Horní Počernice, Klánovice, Satalice, Újezd nad Lesy, Jenštejn, Jirny, Nehvizdy, Radonice, Šestajovice, Vinoř, Zeleneč.
Složení zboží je vždy za branku do 20m od vozidla. V případě delší vzdálenosti od vozidla nebo zhoršených podmínek je příplatek za manipulaci 200 Kč - 600 Kč.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace