Vše o dopravě

Možné způsoby dopravy zboží/rostlin

1) Osobní vyzvednutí   logo ZC Horní Počernice

Zboží objednané na e-shopu https://www.zahradapocernice.cz/ lze osobně vyzvednout u nás v Zahradním centru v Horních Počernicích. Ale ne jen to, u nás máte ještě navíc na výběr velké množství sezónního zboží, které je v prodeji jen v zahradním centru.

Tento způsob dopravy je pro Vás nejvýhodnější, je zcela zdarma a můžete využít celou naši otevírací dobu a není nikterak limitován.

Jak k nám Vám poradíme zde:

https://www.zahradapocernice.cz/cz-sekce-kontaktni_informace.html

2) Přepravní služba logo DPDa  logo GEIS

Přepravní službou zasíláme objednávky v minimální hodnotě DPD(balíková přeprava)  1500  Kč, GEIS (paletová přeprava) 1500 Kč

V případě zásilky menších rozměrů  do hmotnosti 20 kg využíváme přepravních služeb společnosti DPD, kdy zásilka je balena do krabic a je dopravována jako balíková přeprava za cenu 228 Kč.

Zásilky větších hmotností nebo rozměrné zásilky (větší stromky, keře a atd.) jsou zasílány společností GEIS jako paletová přeprava. Cena přepravy se odvíjí od váhy a velikosti objednaného zboží a je vždy vyčíslena přímo v nákupním košíku, cena paletové dopravy GEIS začíná na 499 Kč.

Lze samozřejmě také využít dopravy naší společnosti, tedy Zahradního centra Horní Počernice, viz bod č.3.

3) Naše doprava  logo ZC Horní Počernice

Zajišťujeme pro vás také vlastní dopravu větších rostlin a potřeb po celé ČR, stanovení ceny za naši dopravu je vždy individuální, na základě množství produktů a vzdálenosti. Obvykle dodáme do tří pracovních dnů.  

Doprava naším vozem. 

17,-/km (do 30 km od Zahradního centra) počítána cesta tam a zpět.
15,-/km (nad 30 km od Zahradního centra) počítána cesta tam a zpět. 


Doprava do níže uvedených lokalit stojí paušálně 400 Kč/ dodávkový automobil (max1,3t.). 

 Běchovice, Černý Most, Dolní Počernice, Horní Počernice, Klánovice, Satalice, Újezd nad Lesy, Jenštejn, Jirny, Nehvizdy, Radonice, Šestajovice, Vinoř, Zeleneč.

Doprava zahrnuje i vyložení z vozidla za první vchodové dveře pozemku (bránu, branku apod.)

V případě delší vzdálenosti od vozidla nebo zhoršených podmínek je příplatek za manipulaci 300 Kč - 800 Kč. 

V případě nutnosti druhého pracovníka příplatek 200 Kč.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace