Vše o dopravě

Možné způsoby dopravy zboží/rostlin

1) Vlastní doprava - osobní vyzvednutí

Zboží objednané na e-shopu https://www.zahradapocernice.cz/ lze osobně vyzvednout u nás v Zahradním centru v Horních Počernicích. Ale ne jen to, u nás máte ještě navíc na výběr velké množství sezónního zboží, které je v prodeji jen v zahradním centru.

Tento způsob dopravy je pro Vás nejvýhodnější, je zcela zdarma a můžete využít celou naši otevírací dobu a není nikterak limitován.

Jak k nám Vám poradíme zde:

 https://www.zahradapocernice.cz/cz-sekce-kontaktni_informace.html

2) Přepravní služba společnosti DPD a GEIS

Přepravní službou zasíláme objednávky v minimální hodnotě DPD(balíková přeprava)  500,- Kč, GEIS (paletová přeprava) 1500,- Kč

V případě zásilky menších rozměrů a do hmotnosti 20 kg využíváme přepravních služeb společnosti DPD, kdy zásilka je balena do krabic a je dopravována jako balíková přeprava.

Zásilky větších hmotností nebo nadrozměrné zásilky (vzrostlé stromy keře a atd.) jsou zasílány společností GEIS jako paletová přeprava. Cena přepravy se odvíjí od váhy a velikosti objednaného zboží a je vždy vyčíslena přímo v nákupním košíku.

Lze samozřejmě také využít dopravy naší společnosti, tedy Zahradního centra Horní Počernice, viz bod č.3.

3) Doprava Zahradního centra Horní Počernice

Zajišťujeme pro vás také vlastní dopravu větších rostlin a potřeb po celé ČR, stanovení ceny za naši dopravu je vždy individuální, na základě množství produktů a vzdálenosti. Obvykle dodáme do tří pracovních dnů.  

Doprava naším vozem. 

17,-/km (do 30 km od Zahradního centra) počítána cesta tam a zpět.
15,-/km (nad 30 km od Zahradního centra) počítána cesta tam a zpět. 


Doprava do níže uvedených lokalit paušálně 400 Kč/ dodávkový automobil (max 1,3t.).

.
Běchovice, Černý Most, Dolní Počernice, Horní Počernice, Klánovice, Satalice, Újezd nad Lesy, Jenštejn, Jirny, Nehvizdy, Radonice, Šestajovice, Vinoř, Zeleneč.
Doprava zahrnuje i vyložení z vozidla za první vchodové dveře pozemku (bránu, branku apod.)

V případě delší vzdálenosti od vozidla nebo zhoršených podmínek je příplatek za manipulaci 300 Kč - 800 Kč. 

V případě nutnosti druhého pracovníka příplatek 200 Kč.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace