Doprava a platba

Možné způsoby dopravy zboží/rostlin

1) Osobní vyzvednutí   logo ZC Horní Počernice

Zboží objednané na e-shopu https://www.zahradapocernice.cz/ lze osobně vyzvednout u nás v Zahradním centru v Horních Počernicích. Ale ne jen to, u nás máte ještě navíc na výběr velké množství sezónního zboží, které je v prodeji jen v zahradním centru.

Tento způsob dopravy je pro Vás nejvýhodnější, je zcela zdarma a můžete využít celou naši otevírací dobu a není nikterak limitován.

Jak k nám Vám poradíme zde:

https://www.zahradapocernice.cz/cz-sekce-kontaktni_informace.html

Odbavování objednávek eshopu probíhá pouze v pracovní dny 8-16:30

2) Přepravní služba

 logo DPDa  logo GEIS

Přepravní službou zasíláme objednávky v minimální hodnotě DPD(balíková přeprava)  1000  Kč, GEIS (paletová přeprava) 1000 Kč

V případě zásilky menších rozměrů  do hmotnosti 20 kg využíváme přepravních služeb společnosti DPD, kdy zásilka je balena do krabic a je dopravována jako balíková přeprava za cenu 228 Kč.

Zásilky větších hmotností nebo rozměrné zásilky (větší stromky, keře a atd.) jsou zasílány společností GEIS jako paletová přeprava. Cena přepravy se odvíjí od váhy a velikosti objednaného zboží a je vždy vyčíslena přímo v nákupním košíku, cena paletové dopravy GEIS začíná na 599 Kč (v ceně je transportní paleta, která Vám zůstává). Doprava nadrozměrného zboží - paletová přeprava, trvá až 3 pracovní dny.

Lze samozřejmě také využít dopravy naší společnosti, tedy Zahradního centra Horní Počernice, viz bod č.3.

 

3) Naše doprava  logo ZC Horní Počernice

Zajišťujeme pro vás také vlastní dopravu větších rostlin a potřeb po celé ČR, stanovení ceny za naši dopravu je vždy individuální, na základě množství produktů a vzdálenosti. Obvykle dodáme do pěti pracovních dnů.  

Doprava naším vozem, orientační ceny: 

23,-/km (do 30 km od Zahradního centra) počítána cesta tam a zpět.
21,-/km (nad 30 km od Zahradního centra) počítána cesta tam a zpět. 


Doprava do níže uvedených lokalit stojí paušálně 600Kč/ dodávkový automobil (max1,3t.). 

 Běchovice, Černý Most, Dolní Počernice, Horní Počernice, Klánovice, Satalice, Újezd nad Lesy, Jenštejn, Jirny, Nehvizdy, Radonice, Šestajovice, Vinoř, Zeleneč.

Cena dopravy je vždy vypočtena individuálně a je hrazena na pokladně zahradního centra. Termín je dohodnut po telefonu naším pracovníkem den předem a obvykle zboží zavážíme do pěti pracovních dnů. 

Vykládáme pouze za branku, nebo vedle vozidla. Nadměrná manipulace (těžká břemena), výnos/odnos a podobně je možná po předchozí domluvě, za individuální příplatek. Za dopravu větších rostlin, kde je nutný druhý pracovník, je účtován příplatek. Minimální cena dopravy bez ohledu na kilometry je 600Kč.

 

Platební metody

Objednávku můžete uhradit těmito způsoby:

Dobírka - PPL, DPD, GEIS, naše doprava - Cenu objednávky uhradíte hotově či kartou řidiči dopravní služby

Bankovní převod: poplatek 0 Kč. Cenu objednávky uhraďte buď zvolením banky, ze které budete platbu zadávat (budete pak přesměrovaní přímo na formulář vaší banky), nebo přes běžný bankovní převod u vaší banky na náš účet č. 558610/5500. Jako variabilní symbol zadejte číslo objednávky. Platí pro všechny formy dopravy objednávek i osobní vyzvednutí.

Platební karta: poplatek 0 Kč. Platí pro karty společností Maestro, VISA, MasterCards a Visa Electron.

Hotovost: poplatek 0 Kč. Platí pro osobní odběr ve všech našich kamenných prodejnách.

 

On-line převod zajišťuje společnost:


(pro reklamace či dotazy ohledně online plateb)

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace