Doprava a platba

Možné způsoby dopravy zboží/rostlin

1) Osobní vyzvednutí   logo ZC Horní Počernice

Zboží objednané na e-shopu https://www.zahradapocernice.cz/ lze osobně vyzvednout u nás v Zahradním centru v Horních Počernicích. Ale ne jen to, u nás máte ještě navíc na výběr velké množství sezónního zboží, které je v prodeji jen v zahradním centru.

Tento způsob dopravy je pro Vás nejvýhodnější, je zcela zdarma a můžete využít celou naši otevírací dobu a není nikterak limitován.

Jak k nám Vám poradíme zde:

https://www.zahradapocernice.cz/cz-sekce-kontaktni_informace.html

2) Přepravní služba

 logo DPDa  logo GEIS

Přepravní službou zasíláme objednávky v minimální hodnotě DPD(balíková přeprava)  1000  Kč, GEIS (paletová přeprava) 1000 Kč

V případě zásilky menších rozměrů  do hmotnosti 20 kg využíváme přepravních služeb společnosti DPD, kdy zásilka je balena do krabic a je dopravována jako balíková přeprava za cenu 228 Kč.

Zásilky větších hmotností nebo rozměrné zásilky (větší stromky, keře a atd.) jsou zasílány společností GEIS jako paletová přeprava. Cena přepravy se odvíjí od váhy a velikosti objednaného zboží a je vždy vyčíslena přímo v nákupním košíku, cena paletové dopravy GEIS začíná na 599 Kč (v ceně je transportní paleta, která Vám zůstává). Doprava nadrozměrného zboží - paletová přeprava, trvá až 3 pracovní dny.

Lze samozřejmě také využít dopravy naší společnosti, tedy Zahradního centra Horní Počernice, viz bod č.3.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 6.000Kč DOPRAVA ZDARMA: PLATÍ POUZE PRO INTERNETOVÉ OBJEDNÁVKY. PŘI DOPRAVĚ ZDARMA PLATÍTE POUZE 100,- ZA TRANSPORTNÍ PALETU, KTERÁ VÁM ZŮSTÁVÁ.

3) Naše doprava  logo ZC Horní Počernice

Zajišťujeme pro vás také vlastní dopravu větších rostlin a potřeb po celé ČR, stanovení ceny za naši dopravu je vždy individuální, na základě množství produktů a vzdálenosti. Obvykle dodáme do pěti pracovních dnů.  

Doprava naším vozem, orientační ceny: 

23,-/km (do 30 km od Zahradního centra) počítána cesta tam a zpět.
21,-/km (nad 30 km od Zahradního centra) počítána cesta tam a zpět. 


Doprava do níže uvedených lokalit stojí paušálně 600Kč/ dodávkový automobil (max1,3t.). 

 Běchovice, Černý Most, Dolní Počernice, Horní Počernice, Klánovice, Satalice, Újezd nad Lesy, Jenštejn, Jirny, Nehvizdy, Radonice, Šestajovice, Vinoř, Zeleneč.

Cena dopravy je vždy vypočtena individuálně a je hrazena na pokladně zahradního centra. Termín je dohodnut po telefonu naším pracovníkem den předem a obvykle zboží zavážíme do pěti pracovních dnů. 

Vykládáme pouze za branku, nebo vedle vozidla. Nadměrná manipulace (těžká břemena), výnos/odnos a podobně je možná po předchozí domluvě, za individuální příplatek. Za dopravu větších rostlin, kde je nutný druhý pracovník, je účtován příplatek.

 

Platební metody

Objednávku můžete uhradit těmito způsoby:

Dobírka - PPL, DPD, GEIS, naše doprava - Cenu objednávky uhradíte hotově či kartou řidiči dopravní služby

Bankovní převod: poplatek 0 Kč. Cenu objednávky uhraďte buď zvolením banky, ze které budete platbu zadávat (budete pak přesměrovaní přímo na formulář vaší banky), nebo přes běžný bankovní převod u vaší banky na náš účet č. 558610/5500. Jako variabilní symbol zadejte číslo objednávky. Platí pro všechny formy dopravy objednávek i osobní vyzvednutí.

Platební karta: poplatek 0 Kč. Platí pro karty společností Maestro, VISA, MasterCards a Visa Electron.

Hotovost: poplatek 0 Kč. Platí pro osobní odběr ve všech našich kamenných prodejnách.

 

On-line převod zajišťuje společnost:


(pro reklamace či dotazy ohledně online plateb)

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace