Volná místa

Asistent(ka) prodeje na pokladně v Zahradním centru

 Koho hledáme?

Hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici asistent/ka prodeje v našem Zahradním centru. Jedná se o přímou obsluhu zákazníků na pokladně zahradního centra, načtení nákupu, příjem hotovosti nebo platby kartou. Dále se jedná o zodpovědnost za určitou část prodejny zahradního centra, doplňování, udržování pořádku a podílení se na chodu celého zahradního centra.

Co požadujeme?

Potencionální uchazeč/ka by měl mít příjemné vystupování, ochotu, spolehlivost, pracovitost, základní znalost na PC. Další znalosti a dovednosti uchazeče rádi naučíme. Pracovní doba je od 9:00 do 19:00, krátký, dlouhý týden včetně víkendů.

Co nabízíme?

Pracovní místo v mladém, přátelském kolektivu, mladé rychle se rozvíjející firmy v příjemném pozitivním prostředí. Zaměstnanecké benefity, stravenkový paušál, slevy na nákup v našem zahradním centru, odpovídající platové ohodnocení a osobní ohodnocení, příplatky za víkendy a přesčasy.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

U Županských 39, Praha – Horní Počernice

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Plat:

24000 – 28000 Kč/měsíc

Benefity:

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Zahradník/zahradnice do Zahradního centra- All Plants s.r.o.

Hledáme muže a ženy na pozici zahradník / zahradnice, pro naše Zahradní centrum Horní Počernice

Co bys měl/a splňovat?

Měl/a bys mít kladný vztah k zahradnickému oboru, zahradničení, rostlinám nebo práci na zahradě. Velkou výhodou je vzdělání v zahradnickém oboru nebo praxe.

Samozřejmostí je spolehlivost, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, zájem o sebevzdělávání, snahu učit se nové věci, chuť pracovat na sobě, mít dobré nápady, které společně zrealizujeme, příjemné vystupování a dobrou náladu, být týmový hráč.

Nabízíme:

Zajímavou a různorodou práci v zahradním centru, v přátelském kolektivu a pozitivním prostředí. Firemní výhody, odpovídající finanční ohodnocení. Možnost seberealizace, osobního růstu.

Náplň práce:

Pracovní náplní je kompletní péče o venkovní nebo vnitřní část zahradního centra. Péče o zákazníky, poradenství, aktivní prodej, objednávání a doplňování zboží. Dále také péče o rostliny, příjem zboží, vystavování na prodejně. Podílení se na rozvoji firmy, možnost seberealizace, tvůrčí práce. Dle tvého zaměření a předpokladů se budeme snažit najít pro tebe v rámci naší firmy to pravé místo, kde se budeš moci rozvíjet, pracovat na sobě a seberealizovat. Těšíme se na tebe.

U Županských 39, Praha - Horní Počernice

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Plat:

29000 - 39000 Kč/měsíc

Benefity:

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce

Potřebujete poradit ? Volná místa

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací